Super Duper Alice Cooper

Тільки один раз, 28 серпня, KyivMusicFilm презентує документальну, автобіографічну стрічку про одного з найважливіших музикантів 70х та всієї другої половини двадцятого сторіччя —  Alice Cooper, під назвою  Super Duper Alice Cooper.

Як мало ми знаємо про історію життя та творчості, одного з засновників напрямку #ShockRock , уродженця щедрого на музичні таланти #Detroit, хресного батька #PunkRock, улюбленного heavy metal артиста всіх часів за версією The Rolling Stone Album Guide. Людини яка фундаментально вплинула на такі музичні величини, як: Ozzy OsbourneAC/DCPink FloydElton JohnRoxette AerosmithIggy Pop та багатьох, багатьох інших!

А життя в нього було веселе, сповнене хаосу, #Rock‘n’Roll, алкоголю, наркотиків та скандалів.

Автобіографічна стрічка, оповідачем в якій виступив сам Еліс Купер, розкаже неперевершену історію особистих та професійних злетів та падінь, зробить екскурс в історію 70х та розкриє яскравий взірець одного з представників тієї плеяди самобутніх артистів, що вже давно зникла, успіх яких неможливо пояснити логікою, а їхні музичні доробки назавжди закарбовані в серцях меломанів!

Ось яскравий тому доказ, історія, як гурт Alice Cooper познайомились з своїм менеджером, іще однією з невід’ємних персоналій музичного світу — Shep Gordon!

Розповідь Шепа Гордона:
Я жив в готелі вже деякий час після переїзду в Los Angeles, та займався розповсюдженням марихуани. Одного разу Джимі Хендрікс запитав мене:
— Якщо завтра прийде поліція і спитає тебе з яких грошей ти платиш за цей номер;
— Я відповів: Я не знаю.
Він запитав мене:
— Ти єврей?
— Так…
— Тобі треба стати менеджером!
— Я нічогісінько не знаю про це!
— Тут в підвалі живе гурт, що недавно переїхав з Детройту: «Alice Cooper», тобі треба зустрітися з ними!

Розповідь Alice Cooper:
Коли ми прийшли і постукали в двері готелю, вони відчинилися і там була стіна з диму! Ми почали пробиратися через густий туман і побачили Janis Joplin, далі Jim Morrisoni, а поруч Jimi Hendrix і всі вони були повністю укурені, а в кутку з самокруткою сидів Шеп. «Ми потрапили в саме серце рок-н-ролу», «Він точно знає що робити» — подумали ми і вдарили по рукам того ж вечору!

КОЛИ: 28 Серпня 2015

ДЕ: Кінотеатр Кінопанорама