Slipknot: Day Of The Gusano

«Day Of The Gusano» — це знаменитий виступ культового гурту Slipknot, перенесений на великий екран всього на одну ніч. Фільм також включає ексклюзивні інтерв’ю з учасниками та фанами гурту. На хвилі успіху свого п’ятого альбому «.5: The Gray Chapter» Slipknot вирішили організувати власний музичний фестиваль Knotfest на майданчику одного з найбільших музичних ринків світу в оточенні найвідданіших шанувальників — в Мехіко-Сіті. Режисером «Day Of The Gusano» виступив перкусіоніст гурту М. Шон Крей. Шон зобразив на відео перший в історії колективу візит до Мексики, що відбувся в грудні 2015 року. Це довгоочікуване шоу відкриє вікно в світ хаосу бенду, який музиканти створювали своєю творчістю останні 20 років.

М. Шон Крей (перкусіоніст Slipknot): «У Slipknot як і раніше є мрії. Однією з них було нарешті зіграти в Мексиці. Коли ти живеш таким сюрреалістичним рок-н-рольним життям, як Slipknot, той факт, що наші мрії досі збуваються, просто неймовірний. Дякуємо”.

Джим Рут (гітарист Slipknot): «Ми так класно провели час на Knotfest Mexico — не тільки з друзями та групою, а й з фанами та публікою, що нам було абсолютно необхідно його задокументувати. Тепер у нас є можливість поділитися цим з усім світом».

Кінотеатр «Україна»
21 вересня
21:00
Квитки: goo.gl/QFXKNC

Планета Кіно (Київ)
21 вересня 20:00
Квитки:goo.gl/1DECqC

Також, 21 вересня, покази пройдуть у Харкові, Одесі та Львові у мережі Планета Кіно