з 3 жовтня 2019 в кіно

«Пограбування за Фрейдом» — анімаційна суміш криміналу, мистецтва та психології, яку Мілорад Крстіч перетворив на справжню злітну смугу для подорожі у світ класичного та сучасного мистецтва. Але окрім глибокого мистецького занурення він щедро нашпигував фільм міцною сінемафільською складовою — тут є чимало реверансів у бік Кубрика, Гічкока, Фелліні, Куросави, Берґмана та багатьох інших. Відзначився він і підбором музики — меломани легко вгадають музику Чайковського, Пуччіні, Стравінського та Оннеґґера.

Кваліфікований психоаналітик Рубен Брандт ефективно лікує закоренілих злочинців, але його самого починають переслідувати нічні кошмари, навіяні відомими картинками.

Йому здається, що єдиний спосіб вилікуватися — це викрасти тринадцять шедеврів із найбільших музеїв світу. Зібравши команду з чотирьох своїх пацієнтів, він грабує Лувр, галерею Тейт, Ермітаж та Нью-йоркський музей сучасного мистецтва. Тепер Рубен Брадтсперетворюється на найвідомішого злочинця: його переслідують італійські мафіозі, російські гангстери, місцева поліція та мисливці за головами, яким пообіцяли чималу винагороду. Але найнебезпечнішим противником Брандта стає Майк Ковальський, приватний детектив, найнятий для розслідування найбільшими страховими компаніями.

Яскравий мульфільм на одвічно актуальну тему: якщо десь є цінний шедевр, неодмінно знайдеться й той, хто його вкраде.

Хронометраж: 96 хв 

Дата релізу: 

Тип: анімаційний, повнометражний фільм

Країна: Угорщина

Обмеження: 12+

Рік створення: 2019

Фільм англійською мовою, субтитровано українською мовою