8 вересня, майже одночасно в 650 кінотеатрах у всьому світі тисячі меломанів прилипнуть до екранів. Вони будуть першими, кому випаде можливість відчути на собі новий альбом Nick Cave and the Bad Seeds «Skeleton Tree».

Фільм «One More Time With Feeling» на великому екрані буде показаний лише один раз — безпосередньо за день до релізу альбому. Всі 16 пісень зі «Skeleton Tree», інтерв’ю, думки та закулісні моменти — під пильним поглядом досвідченого режисера Ендрю Домініка.

Робота над шістнадцятим студійним альбомом Nick Cave & The Bad Seeds тривала з кінця 2014-го року на Retreat Studios у Брайтоні на тлі трагічних життєвих подій самого Ніка, який втратив 15-річного сина влітку 2015-го. Це змінило початкову концепцію фільму та перетворило його на глибоке занурення у почуття та переживання колективу та їхні музичні рефлексії. Переплетіння кольору та ЧБ, крихкості та життя у документально-наративній картині, сповненій магією Ніка Кейва та The Bad Seeds.

Andrew Dominik — голлівудський режисер австралійського походження, номінант Канн та премії «Оскар», режисер та сценарист таких фільмів, як «Погляд зсередини», «Як боязкий Роберт Форд убив Джесі Джеймса» та «Пограбування казино».

Фільм демонструється в 3D з англійськими субтитрами.
Ексклюзивні покази в Україні:

Київ:

Кінотеатр Україна

8 веренся, 21:00 та 21:20

10 веренся, 19:50

Кінотеатр Київ

9 вересня 21:00

Планета Кіно

8-11 вересня 19;00

 

Одеса:

Зелений театр

10 вересня, 21:00

 

Харків

Планета Кіно

8-11 вересня 19;00

 

Львів

Планета Кіно (Forum)

8-11 вересня 19;00

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *