“На стилі/Fresh Dressed” в Українському прокаті

Документальний фільм про зв’язок хіп-хоп культури та моди, головні герої якого — Kanye WestPharrell WilliamsRun DMCBeastie BoysPuff Daddy. Допрем’єрний показ стрічки відбудеться на фестивалі кіно та урбаністики 86: Generation circle / Коло поколінь у Славутичі, 7 травня о 21:00, а покази стрічки в містах України почнуться з кінця травня 2016 від проекту KyivMusicFilm.

“На стилі” документує живу історію роману моди та хіп-хопу, розповідає про те, як культура, що була народжена на злих вулицях, підкорила світ. Адідаси суперстари, капелюх Kangol, поло від Ralph Lauren — це значило атрибути стилю, що зародився в 80’х, захопив світв в 90’х та занепав в 00’х — це значить бути “Fresh”!

В об’єктиві камери— зірки епохи: Kanye West, що мріяв про гроші тільки для того щоб виглядати стильно, Pharrell Williams, що згадує 92-ий рік, коли почав носити широкі штани, Mayor, якого висміював весь район за “мамині кросівки”, і він став кросівковими магнатами та Will Smith, що допоміг побудувати багатомільйонний бізнес компанії “Cross Colors” просуваючи хіп-хоп стиль в культовому серіалі 90’х “Принц з Беверлі Хілс”.

У своїй розповіді про золоті ланцюги, широкі штани, білі “снікера”, а також банди та расову дискримінацію чорних кварталів Америки протягом декількох епох зображує режисер Саша Дженкінс. Вийшов не просто фільм про моду та музику, а скоріше про культурний пласт, його корені та хроніку. Одним з продюсерів “На стилі” виступив репер NAS, який ще десять років тому заявив що Hip Hop Is Dead, але вулична мода сьогодення говорить про зворотнє!

 

Хронометраж: 90хв

Рік створення: 2015

Українська прем’єра: 7 травня, фестиваль 86, Славутич

Тернопіль: з 9 червня

Дніпропетровськ: 9 та 23 червня

Київ: з 16 чеврня

Одеса: з 23 червня

Львів: з 23 червня

Запоріжжя:

Ужгород:

Харків:

Черкасси:

Луцьк:

 

Шукай у своєму місті,