Лондонський королівський балет: Манон

Дата релізу: 13 червня 2018

Трейлер:https://youtu.be/u2wgqiHBoeY

Хронометраж:3 години 11 хвилин, 2 антракти

Манон Леско з першого погляду закохується в де Ґріє, але її брат проти цього союзу. Закохані тікають до Парижа, однак, коли месьє Г. М. пропонує Манон розкішне життя у якості його коханки, вона не в змозі йому відмовити. Заручившись підтримкою родини Леско, де Ґріє обманом намагаюється відвоювати багатство месьє Г. М. Їх викривають. Манон беруть під варту за проституцію та депортують у Новий Орлеан, але де Ґріє ще раз викрадає кохану. Вони змушені тікати, стомлені та голодні. Манон гине на руках коханого.

Постановка Кеннета МакМіллана базується на французькому романі 18 століття, адаптованому для оперного виконання Массне та Пуччіні. Прем’єра відбулася 7 березня 1974 року, а головні ролі виконали Антуанетта Сіблі та Ентоні Дауелл. Балет швидко увійшов до основного репертуару Королівського балету та став пробним каменем дорослого, драматичного танцю.

МакМіллан симпатизує капризній Манон і її боротьбі з бідністю. Дизайн його незмінного співавтора Ніколаса Ґеорґіадіса чудово це транслює: вишуканий світ, забруднений жалюгідною злиденністю. Ансамблі у виконанні всієї трупи створюють яскраві та складні портрети різноманітних спільнот Парижа й Нового Орлеана. А пристрасне па-де-де Манон і де Ґріє своїм трагізмом нагадує іншу роботу МакМіллана, “Ромео та Джульєтту”, та робить “Манон” однією з найбільш сильних драм МакМіллана.

 

Хореограф — Кеннет МакМіллан

Композитор — Жуль Массне

Posted Under