Лондонський королівський балет: Бернстайну Сто Років

Дата релізу: 2 травня 2018

Трейлер:https://youtu.be/Jwaplfev8Q0

Хронометраж180 хв

Леонард Бернстайн був одним із перших класичних композиторів Америки, який здобув визнання як глядачів, так і критиків. Він був прихильником еклектики: поєднував джаз та модернізм, традиції єврейської музики з музикою Бродвею, композиції Бернстайна чудово підходять для танцю. Він тісно співпрацював з Джеромом Роббінсом, серед їхніх спільних робіт —  “Повна свобода” й “Вестсайдська історія”.

З нагоди ювілею композитора Королівський Балет об’єднає трьох його співхореографів, щоб вшанувати Бернстайна, його жанровий діапазон і танцювальні якості музики.

Програма включає дві світові прем’єри хореографа Вейна МакҐреґора та його колеги Крістофера Уілдона, які вперше працювали з творчістю Бернстайна.

Третій учасник програми — відродження постановки запрошеного хореографа Ліама Скарлетта “Вік тривоги”, створеної в 2014 р. на матеріалі рефлексійної “Другої симфонії” Бернстайна. І симфонія, і балет натхненні модерністською поемою Вістена-Г’ю Одена, написаною під впливом розчарування та невпевненості, що полонили світ по закінченню Другої світової війни.

 

Posted Under