з 26 вересня у Планеті Кіно

Квитки: planetakino.ua

 Велика ретроспектива улюбленихфільмів від Планети Кіно та KyivMusicFIlmпродовжиться легендарною стрічкою Квентіна Тарантіно «Кримінальне чтиво». Це один з найпопулярніших фільмів сучасності, у якому зіграла ціла плеяда зіркових акторів — Ума Турман, Брюс Вілліс, Джон Траволта, Семюел Л. Джексон, Тім Рот і сам Квентін Тарантіно.

 У рік свого виходу фільм спричинив справжній фурор й став володарем премії «Оскар», «Золотого глобусу», премії BAFTA, «Золотої пальмової гілки» кінофестивалю у Каннах та більш як 40 інших кінематографічних нагород. «Кримінальне чтиво» мало приголомшливий успіх у публіки й дало відчутний поштовх для розвитку незалежного американського кіно. Фільм стабільно перебуває у першій десятці списку «Найкращих фільмів» на сайті IMDb.

 Двоє бандитів Вінсент Вега та Двулс Вінфілд ведуть філософські бесіди у перервах між кримінальними розбірками й вибиванням грошей з боржників їх боса Марселласа Уоллеса.

 У першій частині історії Вінсент проводить незабутній вечір з жінкою свого боса Марселласа Мією. У другій частині мова піде про боксера Бутча Куліджа, якому Уоллес заплатив чимало грошей, аби той здав бій. У третій частині Вінсент та Джулс під час сніданку потрапляють в неприємності, коли Рінґо та Йоланда вирішують пограбувати кафе.

Хронометраж: 154 хвилин

Дата релізу:

Країна: США

Рік виробництва: 1994

Тип: Ігровий, повнометражний

Фільм субтитрований українською мовою