Королівський балет у кіно: Лускунчик (ROH Live: The Nutcracker)

Дата релізу: 19 грудня 2017

Хронометраж: 135 хв  (Два антракти)

Країна: Велика Британія

Обмеження: 0+

Хореографія: Пітер Райт (за Львом Івановим)

Композитор: Петро Ілліч Чайковський

В ролях: Сара Лемб, Стівен Макрей, Франческа Гейворд, Александр Кемпбелл, Гері Евіс

Трейлер: www.youtube.com/watch?v=F2b9jOse6cE

Чарівний подарунок, вручений юній дівчині, обертається неповторною різдвяною подорожжю на цей чудовий класичний балет на музику Чайковського.

Напередодні Різдва юна Клара спускається у вітальню, щоби пограти зі своїм улюбленим подарунком — лялькою-Лускунчиком. Але таємничий чарівник Дроссельмеєр чекає зручного моменту, щоб відправити її в чарівну подорож. Здобувши перемогу над Щурячим Королем, Лускунчик і Клара мандрують через снігову країну в Королівство Насолод, де Фея Драже розважає їх чудовими танцями. Повернувшись додому, Клара думає, що їй все наснилося — та племінник Дроссельмеєра здається їй таким знайомим…

Вистава Пітера Райта, гордість Королівського балету — одна з найбільш довгограючих і улюблених публікою постановок «Лускунчика». Балет Льва Іванова 1892, з його прекрасними класичними декораціями, сніжинками, що танцюють, і сценічною магією, став одним із символів Різдва, а розкішна, повна солодких моментів музика Чайковського — найбільш упізнавана з усіх балетних партитур.

Поставлений за мотивами казки Е.Т.А. Гофмана, балет починається з веселого різдвяного свята, чия вікторіанська атмосфера детально відтворена художником Джулією Тревельян-Оман. Хореографія Райта вміло використовує збережені фрагменти оригінального балету, в тому числі дивовижне па-де-де Феї Драже та її Принца. Але Райт також додає в спектакль зворушливу тему першого кохання, приділяючи особливу увагу стосункам між Кларою та Лускунчиком-Принцом.

Хореографія — Пітер Райт (за Львом Івановим)

Композитор — Петро Ілліч Чайковський

Дизайнер — Джулія Тревельян-Оман

Диригент — Баррі Уордсворт

Дійові особи та виконавці:

Фея Драже — Сара Лемб

Принц — Стівен Макрей

Клара — Франческа Гейворд

Ганс-Петер / Лускунчик — Александр Кемпбелл

Пан Дроссельмеєр — Гері Евіс

Posted Under