Кіноконцерт «KISS Rocks Vegas»

Дата: 13 грудня 2017

Хронометраж:  105хв

Режисер: Девін ДеХейвен

Вікове обмеження: 16+

Жанр: концерт

Рік виробництва: 2016

Мовою оригіналу з українськими субтитрами

Трейлер: youtube.com/watch?v=ed1PtTiT0zo

 

У листопаді 2014 легендарний гурт «KISS» дав історичний концерт в Hard Rock Hotel в Лас-Вегасі. Тепер у вас є унікальний шанс зануритися в атмосферу того захоплюючого вечора!

Всього лише на один вечір, 13 грудня, гурт KISS повторить той самий концерт у Вегасі в кінотеатрах України. На вас чекає незабутнє, феєричне шоу, а також інтерв’ю з учасниками гурту!

«Поспішайте побачити нас на великому екрані та по-справжньому насолодитися нашою музикою завдяки приголомшливій силі об’ємного звуку. Відчуйте, ніби ви перебуваєте в Лас-Вегасі. І нічого не соромтеся, кричіть голосніше!», — Пол Стенлі, вокаліст і ритм-гітарист KISS;

«Приєднуйтесь до нас, щоб разом провести божевільний вечір в кіно!», — Джин Сіммонс, вокаліст і бас-гітарітс KISS;

«Ми всі неймовірно пишаємося цим фільмом, він зобразив по-справжньому унікальне виконання. Ви просто повинні побачити його в кіно, щоб відчути ту шалену атмосферу», — Томмі Тайер, вокаліст і гітарист KISS;

«Ми просто “підірвали” Hard Rock у Лас-Вегасі. Ви зможете стати ближче до KISS! Вам, без будь-яких сумнівів, сподобається концерт!», — Ерік Сінгер, вокаліст і бас-гітарист KISS.