Кіноконцерт The Rolling Stones: Havana Moon

Дата:1 листопада

Хронометраж: 116
Режисер: Пол Дагдейл
Вікове обмеження: 12+
Рік виробництва: 2016
Англійська з українськими субтитрами
Трейлер на Youtube: https://youtu.be/00EnWcYgv80

1 листопада ми перенесемося назад у минуле, а саме у 25 березня 2016 року. Саме в цей день відбулася унікальна подія — культовий британський гурт The Rolling Stones приїхав на Кубу, щоб зіграти перший рок-концерт на Острові свободи. Тисячі людей зібралися, щоб послухати безсмертні хіти «Jumpin ‘Jack Flash», «It’s Only Rock-n-Roll», «Paint It Black», «Honky Tonk Women, Start Me Up», «You Can not Always Get What You Want », «Gimme Shelter», «Brown Sugar», «Satisfaction» та нові пісні.

Пол Дагдейл, який працював над фільмами про Adele та Coldplay зафільмував цю історичну подію, та запозичивши назву у прекрасної пісні Чака Беррі, з’явився концертний фільм The Rolling Stones: Havana Moon.

Мік Джаггер: «Концерт на Кубі вийшов приголомшливим, ціле море людей, вони були всюди, наскільки вистачало погляду. Можна було відчути енергію, що йде від людей. І це виявилося головним для мене! ».

Кіт Річардс: «Ми нарешті побачили Кубу і зіграли справжній рок. Було і сонце, і місяць, і зірки, і … The Rolling Stones. Цю ніч в Гавані я запам’ятаю надовго ».

Британські рокери влаштували неймовірне шоу для мільйона шанувальників, які зібралися в Гавані. Преса відзначила, що концерт став поворотним моментом для всієї держави, відкривши нові можливості для медіа і всіх кубинських фанатів рок-музики. Мік Джаггер привітав натовп словами: «Нарешті-то часи змінилися, Куба, ми щасливі бути тут», і жартівливо представив гурт «Революціонер Ронні Вуд, Чарлі Че Уоттс, Камрад Кіт Річардс».

Тільки 1 листопада, в найкрутіших кінотеатрах України
Один вечір разом с кумирами.