Кіноконцерт: Prince «Sign o ‘the Times»

Хронометраж: 85 хв

Дата релізу: 23 листопада 2017

Країна: США

Обмеження: 12+

Композитор: Prince

Режисер: Prince

Трейлер: www.youtube.com/watch?v=HDB314PqzzQ

Мовою оригіналу з українськими субтитрами

22 та 23 листопада одночасно у всьому світі презентують стрічку “Знамення часів” (“Sign o ‘the Times”), присвячену величному Принсу. Через 30 років після прем’єри в кіно і через рік після смерті артиста видовищне шоу повернеться на екрани у відреставрованій версії. Єдиний показ цього фільму знову об’єднає прихильників виконавця з різних країн. І Україна – не виняток

Концертний фільм “Знамення часів” («Sign o ‘the Times») містить записи живих виступів з Роттердаму та Міннесоти, які перериваються короткими вставками про життя та творчість Принса. Вперше він був представлений широкому загалу у 1987 році. Журнал Rolling Stone поставив цей концерт на першу сходинку у своєму рейтингу, а видання Variety визнало неймовірну гармонію між музикою і зображенням.

#KyivMusicFilm запрошує поринути у всесвіт легендарного артиста, чиї пісні неодноразово займали перші позиції відомих чартів, а його творчість охоплює такі напрямки як рок, фанк, джаз та багато інших.

Шоу, зроблене ще в 1987 році, і сьогодні вражає яскравими та якісними виступами. Тож вдягайте щось персикове або чорне — як і 30 років тому робили фани на легендарному концерті та приходьте згадати легендарного Принса.