Ferrari 312B

 

Дата:  з 18  січня 2018

Хронометраж:  85хв

Режисер: Андреа Маріні

Вікове обмеження: 12+

Жанр: спортивне шоу, документальний фільм

Рік виробництва: 2017

Мовою оригіналу з українськими субтитрами

Оператор: Еммануель Зарленга

Композитор: Філіп Абуссі

Продюсер: Франческа Баярд

Актори: Нікі Лауда, Джекі Стюарт, Деймон Хілл

Трейлер: youtube.com/watch?v=AiRoi_r3lDc

 

«Ferrari 312B» — захоплююча картина, що розповідає про народження легенди Формули-1. Ви зануритеся в спортивний світ початку 1970-х і зустрінетеся з великими гонщиками, які прославили Ferrari 312B — Жак Іксом, Нікі Лауда, Джекі Стюартом, Герхардом Бергером і Деймоном Гіллом. Велика увага приділяється інженерам, завдяки яким стався переворот в автомобілебудуванні. В тому числі мова піде про знаменитого конструктора Мауро Форгьері, який розробив неповторний дизайн Ferrari 312B. Всі вони — сучасники тієї епохи, коли агресивна конкуренція і особисті амбіції були результатом безмежної любові до спорту.

Змішуючи шалений ритм, красу ліній і звукові ефекти, режисер ділиться унікальним емоційним досвідом. На екрані проноситься захоплююче життя механіків, інженерів і гонщиків, передаючи глядачам їхнє хвилювання та ентузіазм, відчай і надію.

Майже п’ятдесят років історії Ferrari 312B під режисурою Андреа Маріні будуть представлені в п’ятдесяти країнах світу, в тому числі й в Україні. Картина знята в розширені 4К, що гарантує точність зображення кожної деталі. В «Ferrari 312B» застосована сучасна технологія кольору EclairColor, що забезпечує надзвичайну контрастність і фантастичну глибину різкості.

«Ferrari 312B» — це подорож, в якій ви зможете відчути неприборканий дух Формули-1, пережити низку довгих днів і безсонних ночей, проведених в пошуках нескінченних покращень.

«Ferrari 312B» — це данина автомобілю, який є одночасно твором мистецтва і зразком інженерної думки.

«Ferrari 312B» — це захоплююча драма про останніх романтиків XX століття, готових здійснювати незабутні подвиги заради своєї мрії.

«Ferrari 312B» — це гімн революції, життя і безмежної любові.