Димна Суміш: «між пеклом і раєм»

Хронометраж: 90 хв

Дата релізу: 24 листопада 2017

Країна: Україна

Обмеження: 12+

Виробник: ПРИВІТ/media&production.

Трейлер: youtube.com/watch?v=_TCnCFSFz6I&t=1s

Українською мовою

 

24 листопада в кінотеатрі «Київ» та 25 листопада в кінотеатрі «Кінопанорама» відбудеться прем’єра музичного документального фільму «Димна Суміш: між пеклом і раєм»,

На музиці гурту «Димна Суміш» виросло покоління. Вона приносила слухачам не тільки шалені концерти зі слемом і розтрощеними гітарами, а й ідеї: спротиву пропаганді, вегетаріанства, відмови від алкоголю та наркотиків. Влітку 2017-го гурт повернувся на сцену та відіграв потужну серію концертів після шести років перерви. Цей фільм — про повернення, дружбу і рок-н-рол.

У фільм «Димна Суміш: між пеклом і раєм» увійшли інтерв’ю з учасниками гурту, музичні лайви та зйомки з концертів різних часів — від перших виступів вдома у Чернігові до аншлагів минулого літа.

Фільм створено київською студією ПРИВІТ/media&production. Спеціально для нього декілька треків гурту зняті та записані наживо на баржі посеред Дніпра. Щоб зібрати відео різних періодів, команда ПРИВІТ/ звернулася до фанів і друзів гурту. Тож у фільм увійшла частина ексклюзивних матеріалів, які вперше були оцифровані.